Gerli Padar - Lotte

“LOTTE JA KLAUSI MUUSIKATUND”

 

Mis juhtub, kui koeratüdruk Lotte leiab onu Klausi reisikohvrist igasuguseid huvitavaid vidinaid? Tuleb välja, et rännukoer Klaus, kes on maakerale kaks korda tiiru peale teinud, on oma reisidelt kaasa toonud vahvaid muusikainstrumente. Uudishimulik Lotte tahab loomulikult teada, missuguseid helisid saab neist instrumentidest välja võluda. Mis imeasi see tämber on? Kuidas meisterdada sheikerit? Kuidas toimib plaksukoor? 

Kontserdil tutvustavad Lotte ja onu Klaus vahvaid pille ning esitatakse tuntud laule Lotte muusikalidest. Kontsert on inspireeritud Janno Põldma ja Heiki Ernitsa loodud Lotte-lugudest ja esitatavad laulud on Priit Pajusaare ning Leelo Tungla sulest.

Lotte - Gerli Padar

Klaus - Toomas Laur

Etendus kestab 50 min. 

Vajadusel meie poolt ka helitehnika.

JÕULUKAART ja magus üllatus LOTTELT

Mäletad seda tunnet lapsepõlvest, kui said lõpuks kätte kauaoodatud kirja või paki? Siis oskad kindlasti ette kujutada oma lapse rõõmu ja elevust, kui ta saab jõulukaardi Lottelt. Maagiat ja salapära saad lisada mõne isikliku toreda faktiga lapse kohta - kiitus ja saavutused, mille kaardil välja toon.

Telli personaalne jõulukaart, mis paneb Su lapse silmad kindlasti särama!

  • personaalne, kujundatud Lotte jõulukaart
  • 100gr piimašokolaad, kujundatud kartong ümbrisega
  • saatmiskulu

Hind 15 EUR 


UUS!  “Lotte jõuluseiklus”

Lotte koos Jõuluvanaga on pühadeks valmis!

Lotte on kindel, et tal on mitu uut ja põnevat leiutist, mis võiks kiirel pühade ajal päkapikkude töövaeva vähendada. Muidugi soovib Lotte neid leiutisi Jõuluvanale esitleda ja panna end proovile päkapiku salapärases ametis. Kas kõik leiutised ikka töötavad korralikult või on puudu mõni väga tähtis komponent? Laulame, tantsime, leiutame ja jagame Jõuluvanaga koos kingitusi!

  • Vahva jõuluprogramm nii pisikestele põnnidele kui kogu perele. 
  • Sobib nii ettevõtte jõulupeole kui pühade õhtusse pereringis. 
  • Oleme valmis nii kiirvisiitideks kui lõbusaks õhtu veetmiseks.
  • Kingitus Lottelt.

Küsi pakkumist juba täna ja paneme kokku just Sulle sobiva kava!Aastal 2008 tegi Vanemuise teater Gerlile ettepaneku osaleda Eesti algupärases lastemuusikalis "Detektiiv Lotte" ja seda suisa nimiosas. Lotte rolli võtis Gerli tollal rõõmuga vastu teadmata, et Lotte-pisik talle endale nii tugevalt külge hakkab. See on küll üks haigus, mida ta välja ravida ei püüagi!

Koeratüdruku rollis tehtud tööd:

"Detektiiv Lotte" (Vanemuine, 2008)

"Lotte ja Bruno muusikatund" (Vanemuine, 2009)

"Kosmonaut lotte" (Vanemuine, 2012)

"Lotte jõulupidu" (Vanemuine, 2012)

Lisaks kodumaistele lavastustele on Gerli Lottena käinud suuri ja väikeseid rõõmustamas Iirimaal, Norras, Hollandis, Belgias, Kanadas ja mitmel pool Ameerika Ühendriikides.

Esinemiste jaoks USA-s kirjutas ta Janno Põldma ja Heiki Ernitsa Lotte lugude põhjal kokku inglisekeelse monolavastuse, mida saatsid Ernitsa pildid.

Lottena tegutseb Gerli hea meelega õhtujuhina, sünnipäevadel, esinemistel koolides ja lasteaedades. Ülesastumised võivad hõlmata erinevaid tegevusi: tantsimist, laulmist, meisterdamist ja tähtsate ilmaasjade üle arutlemist koos lastega. Küll me leiutame koos teie üritusele sobivaima variandi.