Gerli Padar - The Moon

Aastal 2011 sai ühe toreda projekti raames kokku koosseis, kes naljaga pooleks võttis endale nimeks Gerli Padar & The Moon. Üsna pea selgus, et kõikidele osapooltele koos musitseerimine väga meeldib ja järgmised esinemised ei lasknud end kaua oodata.

The Moon esitab peamiselt 90ndate popmuusikahitte akustilises ja tantsulises võtmes.

Repertuaaris on lisaks vanemaid ja uuemaid Eesti- ja välismaiseid hitte, kust igaüks leiab oma lemmiku ning kavas on laule ka rootsi, soome, inglise, vene ja hispaania keeles.

The Moon saab hakkama nii akustilise kontserdi, õdusa taustamuusika kui ka tõelise tantsupeo püstipanemisega kolmeks tunniks. Muusikavalikus on tuntud meloodiad ja rütmid - puhas akustiline sound ning stiilsed seaded. Uued džässilikud arranžeeringud pakuvad kindlasti üllatusmomente ja suurepärast kontserdielamust. Kokku on kogutud 1990ndatel aastatel kohalikes diskosaalides ja kontserdilavadel kõlanud ning kõige sügavamalt mällu sööbinud ja enim meeldinud laulud, mida tahaks aeg-ajalt uuesti kuulata.

The Moon’i üks eriprojekte on kuulsa Bond 007 muusikaline kava. Selle raames esitatakse Bondi filmide tunnuslaule akustilises võtmes.

Album "Disco kuul"

90ndate hittlugude tantsulised coverid on salvestatud  albumile "Disco kuul". Kauamängival on kokku 14 lugu, nende seas näiteks „Ütle miks“, „Sa muutsid kõik“, „Nii kuum on tunne“, „Itimees“, „Tantsin sinuga taevas“ ning paljud teised tuntud ja armastatud laulud. Moodsa aja inimesed leiavad selle üles Spotifyst, Amazonist ja iTunesist.

The Moon

Indrek Tetsmann - trummid
Tõnis Tüür - bass
Andrus Rannaääre - klahvpillid
Tõnis Leemets - kitarr
Meelis Unt - saksofon
Andres Raag - perkussioon
Dagmar Oja - taustavokaal